۷ قابلیت سفارشی پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی

۷ قابلیت سفارشی پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی کیانز وب

۶ مزیت طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی وقتی صحبت از فروش آنلاین در فروشگاه اینترنتی با پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی است ، همه چیز در مورد ارائه تجربه ای نفیس از طریق ویژگی های فروشگاه اینترنتی مناسب و مرتبط مانند ویژگی ها ، چیدمان ، طراحی و موضوع برای ایجاد درآمد بیشتر است. اما آیا واقعا تنها داشتن یک فروشگاه باعث درآمد بیشتر می شود؟ اگر بخواهیم پاسخ این سوال را صادقانه بدهیم خیر.

به تنهایی داشتن فروشگاه اینترنتی باعث افزایش فروش نمی شود مگر اینکه از روش هایی که باعث افزایش فروش محصولاتمون میشه استفاده کنیم به احتمال زیاد فروشگاه اینترنتی بعدی دیجی کالا می توانید شما باشید!

البته این نکته را باید در نظر داشته باشیم فروشگاه آنلاین اولین قدم به عرصه رقابت میان کسب و کار های اینترنتی است. اما یکی از نکته هایی که بسیار مهم است در نوع انتخاب پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی است که باهم جزییات بیشتری در رابطه با آن را بررسی می کنیم.

در بسیاری از پلتفرم های فروشگاه اینترنتی مانند قابلیت های مثل سئو و … که به صورت دستی انجام می شود. یعنی کاربر حتما باید به صورت دستی فایل ربات را بسازد که به کمک سایت های مپ ساز این قابلیت قابل اجراست و در فروشگاه اینترنتی قرار دهد.

کارایی سایت مپ برای هر محصول یا نوشته وبلاگ و … باید به صورت دستی انجام شود. اما در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی کیانز وب این عملیات اتوماتیک انجام می شود و نیازی به انجام فرایند به صورت دستی نیست.

۷ قابلیت سفارشی پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی کیانز وب

در این مقاله که با عنوان ( ۷ قابلیت سفارشی پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی کیانز وب ) نوشته شده است قصد داریم در آن سفارش سازی آن را باهم بررسی کنیم. امید داریم که این مقاله مورد پسند و به رشد کسب و کار اینترنتی شما کمک کند. تمامی قابلیت های نوشته شده در این مقاله به صورت اتوماتیک و ماژول های پیش فرض را دارا است پس خیالتون از این بابت راحت باشه.

پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی چه قابلیت هایی را دارد؟

یک فروشگاه فیزیکی با داشتن فروشگاه اینترنتی و ارائه تجربه کاربری به مشتریان حال حاضر خود می فهمد که در این زمینه موفق عمل کرده است. زیرا این تاثیر مستقیم از روش های دیگر از جمله ویژگی های محصولات ، کیفیت ، تبلیغات و استراتژی بازاریابی را دارد.

پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی کیانز وب با توجه به نیاز های شما در کسب و کار های مختلف ، قالب های مربوطه را طراحی می کند ، اما کنکاش کردن شما برای فروشگاه اینترنتی که تمامی این ویژگی های مورد نیاز را تامین کند بسیار کار دشواریست.

از این موضوع داشتن یک استراتژی برای فروشگاه اینترنتی خود با استفاده از چند ویژگی متناسب با نیاز های خود به راحتی و دلخواه مدیر فروشگاه اینترنتی شگفتی هایی برای کسب و کار شما به اجرا می گذارد. با هم به چند ویژگی سفارشی سازی که وجود دارد و می تواند به پیشرفت شما سریعا کمک می کند را بررسی می کنیم.

۱- از روش های چانه زنی به صورت آنلاین که به نفع کسب و کار خود و مشتریان است افزایش درآمد داشته باشید!

یک رویکرد با استفاده از ابزار ( معامله ) است که باعث تعجب فروشگاه اینترنی شما می شود. زیرا این روش برای تجاب و مصرف کنندگان مزایا بسیار زیادی همراه دارد. مشتریان فروشگاه اینترنتی ترجیح می دهند که قیمت گذاری محصولات را در فروشگاه اینترنتی کنترل کنند. حتی در بعضی موارد ممکن است به دلیل قیمت بالای محصولات در میان رقبا خرید را کناز نگذارند چرا که واقعا به این محصول نیازمند هستند.

در این فرصت با استفاده از این روش های چانه زنی که خرید را به نفع فروشگاه اینترنتی سوق می دهد. این قابلیت را به آن ها می دهد که همزمان کنترل قیمت هها را داشته باشند ، شما نیز اطمینان حاصل کنید که با توجه به اختلاف قیمت مشتری را قائدتا از دست نخواهید داد.

۲- به احتمال زیاد مشتری مبلغ زیادی برای محصولات سفارش سازی شده در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی پرداخت می کند!

بررسی های انجام شده توسط infosys – %۸۶ اعلام کرده است که شخصی سازی حداقل تاثیر در خرید آنها دارد. مشتریان مایل هستند که هزینه بیشتری برای محصولاتی را که می توانند سفارشی کنند بپردازند.
مسلما با اجرای این استراتژی جذاب مربوط به کسب و کار اینترنتی شما می توانید بسیاری از مشتریان خود را جذب کنید. اما یک نکته را باید در نظر بگیریم که تمامی این ویژگی های مهم از جمله گزینه های مختلف ، تصاویر مناسب ، ماشین حساب قیمت و … را به مشتریان خود ارائه دهید.

۳- به مشتریان در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی فراید پرداخت طولانی مدت را به پرداخت آسان یا یک صفحه ای را ارائه دهید!

تحقیقات اثبات می کند که یکی از دلایل از اصلی کنار گذاشتن سبد خرید در فروشگاه اینترنتی ، فراید طولانی مدت پرداخت وجه است. روند خرید به صورت پیش فرض به شش قسمت باید تقسیم شود که در کل چند دقیقه طول می کشد.
طبیعتا با اجرای پرداخت وجه یک صفحه ای که مشتریان باید موارد ضرروی یا مورد نیاز را پر کنند یک فراید سریع اتفاق می افتد که در وقت شما صرفه جویی خواهد کرد و با اجازه دادن به آن ها برای انتخاب آدرس صورت حساب از دفترچه آدرس قطعا در وقت مشتری صرفه جویی می شود. در صفحه پرداخت یک صفحه ای کاربران می توانند مقدار محصول را ویرایش ، کد تخفیف یا توضیحات خود را نیز هم بنویسند.

۴- پیکربندی ویژگی های محصولات در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی!
با توجه به ارائه سفارشی سازی برای برخی محصولات مشتری باید پیکربندی خود را با جزییات دقیق انجام دهد. به مثال توجه کنید ، یک کیف پول را در نظر بگیرید که از جمله طراحی ، جنس ، رنگ ، اندازه ، سبک ، در ویژگی های اختصاصی خواهد بود.
در واقع مانند این پیکربندی محصول ابزاری عالی خواهد شد که کاربران به سمت انتخاب طراحی ، جنس ، رنگ و … سوق می دهد و کاربران به راحتی می تواند محصول خریداری شده را به صورت کامل و دلخواد خود سفارشی سازی کند.

۵-  منوی کشویی در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی را با استفاده از فیلتر ها سفارشی سازی کنید!
مشتریان با استفاده از فراهم کردن تجربه کاربری راحت در مورد انتخاب محصول دقت می کنند و برای ماندن در فروشگاه اینترنتی شما یک امر ضروری است. شما با اجرای منوی کشویی که قابلیت های زیادی را همراه دارد می تواند به مشتریان کمک کند تا بدون هیچ زحمتی انتخاب محصول خود را در چند ثانیه و با یک کلیک انجام دهند. برای کنکاش کردن کالای مورد نیازشان حتما نیازی به دیدن از تمام فروشگاه اینترنتی شما نیست.

۶-  پرداخت دوره ای یا همان اقساطی را برای مشتریان خود در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی فعال کنید!
هنگامی که محصولات گرانی در فروشگاه اینترنتی خود قرار می دهید ، مشتریان به احتمال زیاد به دنبال گزینه های مختلف برای پرداخت قسطی با نرخ مناسب هستند. آن ها ممکن است با توجه به نیاز محصول در فروشگاه اینترنتی شما حاضر به پرداخت قیمت زیاد نباشد. اما اقساط ماهانه باعث می شود که تصمیم خود را برای خرید محصول نهایی کنند.

آمار های اطلاعات مربوط به پرداخت دوره ای محصول ، نرخ بهره بانکی ، اقساط ماهانه و کل پول با بانک های خاص در صفحه جزییات محصول با استفاده از پنجره بازشو مفید واقع می شود. نمایش گزینه های فیلتر های دامنه قیمت ، دسته بندی و گزینه های سفارشی سازی ، جدول پرداخت دوره ای به مشتریان شما کمک می کند تا در نقطه سبز راحتی را پیدا و خرید کنند.
ماژول پرداخت دوره ای را می توانید به راحتی در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی پیاده سازی کنید.

۷- طراحی ریسپانسیو Responsive ( واکنشگرا ) در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی را حتما در اولویت قرار بدهید!

طراحی ریسپانسیو یک ویژگی سریع در فناوری هایی مثل موبایل ها ، لپ تاپ ها ، تلفن های هوشمند ، رایانه های لوحی را به جامعه تحویل داده است که همین دلیل برای ادامه دادن به کار برای توسعه دهندگان نیاز دارند و در عصر امروز یک امر ضروریست.
طراحی ریسپانسیو که با ارائه تجربه کاربری عالی به همه کابران و بدون تلاش برای ایجاد فروشگاه اینترنتی برای دستگاه های مختلف به این حالت نجات می دهد. این امر ضروری اجازه می دهد تا ارائه مشابه و UX خوب بدون توجه به اندازه صفحه نمایش به راحتی انجام می گردد.

طراحی ریسپانسیو قابلیت مشاهده سئو (SEO) را قادر می سازد. به خاطر اینکه طراحی ریسپانسیو می تواند به کاربرانی که از یک تلفن همراه هوشمند ، تبلت ها ، لپ تاپ ها ، رایانه ها استفاده می کنند را به صورت یکجا جذب می کند که این قابلیت در پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی به صورت پیش فرض پیاده سازی شده است.
این امر ضروری باعث می شود تجربیات کاربری بهتری در فروشگاه اینترنتی فراهم شود و باعث بهبود رتبه در موتور های جستجوی گوگل و … شود. فقط یک URL آدرس فروشگاه اینترنتی به جای چندین آدرس برای دستگاه های مختلف را حفظ و آسان می کند.
بلکه فروشگاه اینترنتی خود در بالای نتایج جستجو کلمه کلیدی در موتور های جستجو مختلف قرار می دهد.

در این مقاله با توجه به نیاز های شما و مشتریان ویژگی های متفاوتی که باعث افزایش فروش فروشگاه اینترنتی شما می شود بررسی کردیم. حتما در انتخاب پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی خود دقت لازم را داشته باشید که قابلیت های سفارش سازی را داشته باشد.
برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خودتان که با پلتفرم حرفه ای فروشگاه اینترنتی پیاده سازی می شود می توانید با کارشناسان کیانز وب به صورت رایگان مشاوره داشته باشید.

برای سفارش طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی دلخواهتان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.
ورود به پنل کاربری طراحی سایتطراحی فروشگاه اینترنتیطراحی اپلیکیشن موبایلطراحی موشن گرافیکسئو – تماس با ما

نظر بدهید

دلیل باز پرداخت

";