صفحه اصلی | طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک Motion graphic design

هر کسب و کاری در عصر امروز نیاز به تبلیغات یا معرفی کسب و کار خود دارد. مهم نیست که کسب و کار فیزیکی داشته باشید یا کسب و کار آنلاین بهترین راه برای جذب مشتری که با کسب و کارتون آشنا بشه و اون رو بهتر بتونه درک کنه قائدتا طراحی حرفه ای موشن گرافیک اختصاصی به کسب و کارتون کمک زیادی می کنه و می توانید مشتری بیشتری جذب کنید و فروش بیشتری داشته باشید. کیانز وب با توجه به نیاز های کسب و کار های امروز ارائه دهنده طراحی حرفه ای موشن گرافیک می باشد. 

شما می توانید برای مشاوره رایگان در خصوص طراحی حرفه ای موشن گرافیک دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب ارتباط برقرار کنید. 
طراحی حرفه ای موشن گرافی

وقتی بخواهید کلیپی بسازید مطمئنا به دوربین و نورپردازی و بازیگر و … سپس به تدوین ویدیو نیاز دارید. خب این خیلی می تونه هزینه بر باشه برای کسب و کار شما اما طراحی موشن گرافیک با هزینه پایین تری ساخته می شود و منطقی تر از موارد دیگه هست که اشاره بهش کردیم. فقط شما نیاز به صدا گذاری و تدوین حرفه ای دارید که کیانز وب این خدمت را برای شما فراهم نموده است تا به تبلیغ یا معرفی کسب و کار خود بپردازید. کاربرد های موشن گرافیک بسیار جذاب است. موشن گرافیک را می توان برای ساخت تیزر تبلیغاتی یا انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی  معرفی محصول یا خدمات کسب و کار شما یا ایده های تبلیغاتی و اپلیکیشن های آموزشی و … به کار برد.

در کل موشن گرافیک به نوع ساختاری که می تواند داشته باشد اغلب مورد استقبال کاربران قرار می گیرید. با توجه به اینکه موضوع افراد زیادی برای معرفی کسب و کارشان به سراغ موشن گرافیک می روند. البته باید در نظر داشته باشیم که برای طراحی موشن گرافیک سناریو و ایده خیلی نقش مهمی در جذب کاربران به دنبال خواهد داشت.

مزایای جذاب موشن گرافیک

شاید به دید ما بنظر غیر ممکن است که یک ویدیو چند ثانیه ای مخاطب را جذب خرید محصولاتمان می کند. اما این دقیقا کار درستی است که موشن گرافیک می کند. موشن گرافیک در یک زمان کوتاه و به روشی متفاوت تر ویژگی های محصولات شما را به طور ساده بیان می کند و شما را تشویق به خرید محصول می کند. 

ویدیو ها تاثیرات زیادی بر کاربران می گذارند اما معمولا موضوع جذابی در پی خواهند داشت. کاربران می توانند آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. آمار به ما اثبات کرده که موشن گرافیک بارها و بارها توسط کاربران به اشتراک گذاشته شده اند و قائدتا بر افزایش فروش کسب و کار یا برند می شود.

مسلما کاربران بیشتر جذب موشن گرافیک های زیبا و حرفه ای می شوند. برای مثال بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای اینکه ساعت ها کتاب بخوانند یا فیلم مربوط به داستان آن کتاب را تماشا کنند. به این صورت که موشن گرافیک بیشتر بر ذهن کاربران تاثیر می گذارند و در خاطر او باقی خواهد ماند.

 

موشن گرافیک یک راه حل عالی و جذاب برای به دست آوردن سریع اطلاع می باشد. حالا اون اطلاعات می تونه مربوط به محصولات یا خدمات شما باشه.
مسلما کاربر برای بدست آوردن اطلاعات در رابطه با محصول یا خدمات کسب و کارتان ترجیح می دهد یک موشن گرافیک راجع به آن مشاهده کنند.
آمار نشان داده است که افراد تنها ۱۰ درصد از چیز هایی که شنیده اند بعد از سه روز به خاطر می آورند. اما در صورتی که حدود ۶۵درصد چیز هایی که از طریق ویدیو مثل موشن گرافیک که مشاهده کرده اند را پس از سه روز نیز به خاطر می آورند.

طبق آمار های بالا متوجه می شوم که موشن گرافیک و محتواهایی ویدیویی نقش خیلی مهمی و موثری در ارائه خدمات و محصولات کسب و کار شما دارند. بنابراین بهترین ایده برای افزایش فروشتان است. بهترین تیم خلاق و بهترین سابقه حرفه ای کیانز وب می تواند به شما کمک کند تا موشن گرافیک های جذابی به مشتریان کسب و کارتان ارائه دهید.

انواع موشن گرافیک و کاربرد آن ها

فیلم های توضیحی موشن گرافیک

فیلم های توضیحی ( Explainer videos )

یکی از موشن گرافیک ها فیلم های توضیحی هستند. این فیلم ها دسته های زیادی را شامل می شوند و می توان گفت رایج ترین کاربرد موشن گرافیک ساخت این نوع فیلم ها است.

فیلم های توضیحی خیلی فرایند پیچیده ای دارند و برای ساخت روند توضیح از یک انیمیشن جداگانه و بخش بخش استفاده می شود که در صورت ترکیب یک تصویر بزرگ ایجاد می کند. این روش را از نظر احساسی می شود استفاده کرد.

بهترین ایده برای بیان توضیحات محصولات و خدمات شما طراحی و ساعت فیلم توضیحی است که نحوه کار یا معرفی محصول و خدمات شما را به کاربران نمایش می دهد.

مسلما تولید یک فیلم توضیحی برای کسب و کار شما می تواند موثر باشد. اما باید در نظر بگیریم که زمان آن چقدر باشد که کاربر از دیدن فیلم توضیحی صرف نظر نکند پس زمان فیلم توضیحی کسب و کار شما خیلی اهمیت زیادی در جذب مخاطب دارد.

معمولا فیلم های توضیحی از چند ثانیه تا چند دقیقه می تواند باشد بستگی به نوع محصولات یا خدمات شما دارد.

فیلم های آموزشی ( Instructional videos )

این موشن گرافیک فیلم های آموزشی هستند که در دسته فیلم های توضیحی هم می توان کاربرد داشته باشد. اما روش های مختلفی برای استفاده از تصویر برای تمرکز نوع محصول یا تمرکز بر روی خود محصول می توانید به مخاطبان ارائه دهید.

یک روش جذاب فیلم های آموزشی هستند اما نه برای بیان یک داستان در مورد محصولات یا خدمات کسب و کار شما بلکه به کاربر می گوید که چگونه قبل یا بعد خرید از کسب و کار شما چگونه از آن به خوبی بتوانند استفاده کنند.

فیلم های آموزشی موشن گرافیک

فرقی نمی کند محصول یا خدمات فیزیکی باشد یا مجازی مهم این است که شما بتوانید آموزشی مختصر به مخاطبان ارائه کنید. در هر صورت تصاویر فیلم های آموزشی که موشن گرافیک هستند شک و تردید در رابطه با خرید از کسب و کار شما را برای مخاطبان بر طرف می کند.

وقتی محصولات یا خدماتی رو می بینیم قائدتا دوست داریم ویدیوی در رابطه با آن ببینیم که به چه صورت کار می کند و می تواند برای ما مفید باشد. مخاطبان ویدیو را مشاهده می کنند و به راحتی متوجه نحوه کار با خدمات شما می شوند.

لوگو موشن ها ( Motion Logos )

این مدل از موشن گرافیک مسلما می تواند به جذابیت و ایده آل بودن برای کسب و کار شما کمک کند. متحرک سازی لوگو بسیار می تواند بر جذابیت موشن گرافیک تاثیر گذار باشد.

چنانچه مدل لوگو موشن باعث ایجاد نشاط و جذابیت بیشتر می شود و بر ذهن مخاطبان خود می توانید تاثیر بیشتری بگذارید.

لوگو موشن ها همان تصویر لوگو کسب و کارتان است اما متحرک گاهی فرایند لوگو موشن ها متفاوت است.

می تواند نحوه ی ایجاد شدن لوگو کسب و کارتان باشد یا متحرک سازی های دیگر به نوعی بستگی به سلیقه شما دارد که چگونه آن را بخواهید به مخاطبان خود نشان دهید.

لوگو موشن ها نه تنها می توانند مستقل از فیلم های موشن گرافیک دیگری باشند بلکه می شود آن ها هم در انواع موشن گرافیک ها استفاده کرد.

معمولا لوگو موشن ها اگر در فیلم های متفاوت نشان داده بشود در اول یا آخر ویدئو برای بیشتر شدن جذابیت و ماندگاری در ذهن مخاطب می تواند استفاده می شود.

برودکستینگ ( Broadcasting )

اگر در دنیای تکنولوژی اطرافمان دقت داشته باشیم. برودکستینگ را می توان به یکی از محبوب ترین نوع موشن گرافیک در کارهای روزانه خود می توانیم نگاهی به برودکستینگ داشته باشیم. 

کاربرد برودکستینگ در موشن گرافیک برای اخبار یا رویدادهای کسب و کارتان می شود استفاده کرد. هر چیزی که می خواهید به مخاطبان خود نشان دهید را می شود به صورت متحرک در آورد.

چند ثانیه موشن گرافیک که رویداد کسب و کار شماست را به طور خلاصه برای مخاطبین خود شرح دهید و آن ها جذب موضوع موشن گرافیک شما می شوند. مثل زیر نویس های شبکه های پخش زنده گرفته تا نمایش نام و مکان در اعلانات خبری که می توان برای مخاطبین خود به نمایش بگذارید.

مخاطبان با چند ثانیه دیدن برودکستینگ موشن گرافیک کنجکاو موضوعی که برای آن ها شرح دادید می شوند و پیگیر آن رویداد خواهند شد.

برودکستینگ ( Broadcasting )

اگر در دنیای تکنولوژی اطرافمان دقت داشته باشیم. برودکستینگ را می توان به یکی از محبوب ترین نوع موشن گرافیک در کارهای روزانه خود می توانیم نگاهی به برودکستینگ داشته باشیم. 

کاربرد برودکستینگ در موشن گرافیک برای اخبار یا رویدادهای کسب و کارتان می شود استفاده کرد. هر چیزی که می خواهید به مخاطبان خود نشان دهید را می شود به صورت متحرک در آورد.

چند ثانیه موشن گرافیک که رویداد کسب و کار شماست را به طور خلاصه برای مخاطبین خود شرح دهید و آن ها جذب موضوع موشن گرافیک شما می شوند. مثل زیر نویس های شبکه های پخش زنده گرفته تا نمایش نام و مکان در اعلانات خبری که می توان برای مخاطبین خود به نمایش بگذارید.

مخاطبان با چند ثانیه دیدن برودکستینگ موشن گرافیک کنجکاو موضوعی که برای آن ها شرح دادید می شوند و پیگیر آن رویداد خواهند شد.

انیمیشن رابط کاربری ( User interface animation )

توجه داشته باشید که مخاطبین کسب و کار شما از دیدن این سبک از موشن گرافیک چه چیزی به دست می آورند. همان چیزی است که شما به آن ها نشان داده اید.

با استفاده از انیمیشن های رابط کاربردی می توانید بهترین  و جذاب ترین موشن گرافیک را به مخاطبین خود نشان دهید.

طراحی موشن گرافیک انیمیشن رابط کاربری به اینجا ختم نمی شود. از ویژگی های دیگر انیمیشن رابط کاربری می توانید کارکتر های گرافیکی جذاب را بر اساس سناریو اختصاصی که دارید به تصویر بکشید.

انیمیشن رابط کاربری موشن گرافیک

موشن گرافیک این نوع سبک هم بسیار و بسیار تاثیر گذار بر ذهن مخاطب است و به طبع باعث جذب کسب و کار شما می شود.

اگر قصد دارید این ویژگی های مهم را در انیمیشن رابط کاربری موشن گرافیکی به نمایش برای مخاطبان بگذارید بهترین ایده و جذاب ترین این سبک است. چرا که مخاطب احساس خوبی نسبت به این موشن گرافیک دارد.

ما پیشنهاد می کنیم از این نوع موشن گرافیک برای اینکه معرفی یا توضیح خدمات کسب و کار شما است استفاده کنید.

اگر شما هم برای کسب و کار خود می خواهید تبلیغاتی در نظر بگیرید برای جذب مخاطبان موشن گرافیک یک پیشنهاد جذاب و کاربردی است که مخاطبان خود را به راحتی می توانید جذب کسب و کار فیزیکی یا آنلاین خود کنید. چرا که شما می توانید موشن گرافیک اختصاصی خودتان را برای هر سن و سالی به تصویر بکشید و از امکانات بی پایان آن استفاده نمایید.

با پنج نوع از موشن گرافیک هایی که در دنیای امروز پر طرفدار هستند و با کاربرد های آن آشنا شدیم و مفهوم آن را درک کرده ایم. از جمله کاربرد های موشن گرافیک هایی که می توان استفاده کرد به این موارد می شود اشاره نمود.

 • ایجاد آگاهی کافی از یک موضوع
 • توضیح یک مفهوم جدید
 • معرفی و توضیح محصولات و خدمات
 • هدایت مخاطب به سمت بازاریابی ارجاعی و تبلیغات
 • ایجاد تعامل جذاب در شبکه های اجتماعی

قیمت طراحی موشن گرافیک

موشن گرافیک اقتصادی

2 بار ویرایش رایگان
تومان 1,200,000 60 ثانیه موشن گرافیک
 • پروژه های پیش ساخته
 • موزیک های پیش ساخته
 • بهترین کارکتر های پیش ساخته
 • روانشناسی رنگها
 • سناریو اختصاصی توسط تیم فنی
 • 4 الی 7 روز کاری
کیانز ابتدایی

موشن گرافیک پر طرفدار

2 بار ویرایش رایگان
تومان 2,700,000 60 ثانیه موشن گرافیک
 • طراحی و تولید پروژه اختصاصی
 • گوینده حرفه ای
 • بهترین کارکتر های پیش ساخته
 • روانشناسی رنگها
 • سناریو اختصاصی توسط تیم فنی
 • 7 الی 10 روز کاری
کیانز نیمه حرفه ای

موشن گرافیک اختصاصی

2 بار ویرایش رایگان
تومان 3,400,000 60 ثانیه موشن گرافیک
 • طراحی و تولید پروژه اختصاصی
 • گوینده حرفه ای
 • طراحی کارکتر اختصاصی و حرفه ای
 • روانشناسی رنگها
 • سناریو اختصاصی توسط تیم فنی
 • 10 الی 14 روز کاری
کیانز حرفه ای

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده سئو سایت یا فروشگاه اینترنتی که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از تبلیغات کسب و کارتان در صفحه اول گوگل کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص سئو سایت یا فروشگاه اینترنتی دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده خدمات طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی، طراحی حرفه ای سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، موشن گرافی و سئو وب سایت.

⭐ برای مشاوره رایگان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی موشن گرافیک که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از تصویر زیبای کسب و کارتان کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص طراحی موشنن گرافیک دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی اپلیکیشن موبایل که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از اپلیکیشن اختصاصی کسب و کارتان کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص طراحی اپلیکیشن موبایل دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی سایت که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از سایت کسب و کارتان کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص راه اندازی سایت دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی فروشگاه اینترنتی که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از فروشگاه اینترنتی کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص راه اندازی فروشگاه اینترنتی دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

برای مشاوره رایگان با کارشناسان کیانز وب برای مشاوره کافیست بر روی آیکون های ارجاع دهنده کلیک کنید.

این صفحه را به اشتراک بگذارید! 😍

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

نظر بدهید

دلیل باز پرداخت

";