صفحه اصلی | طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل Mobile Application Design

یکی از دغدغه های بزرگ برای جذب مشتری راه اندازی یک اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار شما است. که در عصر امروز مشاغل کوچک تا بزرگ فیزیکی یا آنلاین یک اپلیکیشن اختصاصی راه اندازی شده و در دسترس کاربران کسب و کار قرار گرفته است. 

نیاز امروز پشتوانه فردای کسب و کار شماست. چرا که با راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی خود می توانید محصولات یا خدمات خود را به صورت آسان در اختیار کاربران قرار داده و فروش زیادی از آن داشته باشید. اپلیکیشن های اختصاصی در هر دستگاهی قابل راه اندازی است فقط کافیست به صورت رایگان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید و نیاز خود را بیان کنید و در اسرع وقت با تکنولوژی روز و کد نویسی استاندارد اپلیکیشن اختصاصی شما طبق نیازتان برای کسب و کارتان راه اندازی شود.

طراحی-حرفه-ای-اپلیکیشن

ویژگی های اصلی راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی کسب و کارتان توسط کیانز وب به این موارد اشاره شده است. تجربه کاربری لذت بخش و آسان ، طراحی زیبا ، رعایت استاندارد های جهانی ، امکانات کامل ، کدنویسی قدرتمند و استاندارد، هماهنگ شده با فروشگاه اینترنتی شما. همچنین در کنار طراحی اپلیکیشن اختصاصی شما به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته می توانید با پشتیبانی فنی مشکلات و سوالات خود را بیان کنید. کیانز وب با تجربه ترین تیم در کشورمان ایران فعالیت دارد.

شما می توانید برای مشاوره رایگان در خصوص طراحی اپلیکیشن اختصاصی دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب ارتباط برقرار کنید. 

هر اپلیکیشن موبایل بر اساس برند تجارت طراحی می شود. شما نیز می توانید یک اپلیکیشن اختصاصی برای مشتریان خود راه اندازی کنید. وقتی تجارت شما از تکنولوژی های به روز مثل اپلیکیشن موبایل بهره مند می شود. ناخودآگاه این حس اطمینان و جذاب که شما خلاق و نوآور هستید را به مشتریان می دهد.

مزایای جذاب اپلیکیشن موبایل

داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی برای تجارت شما می تواند افزایش فروش داشته باشد. تجارت شما در هر زمینه ای فعالیت دارد می تواند اپلیکیشن موبایل اختصاصی داشته باشد. مسلما با ایجاد یک اپلیکیشن آسان و مطمئن موجب استفاده مشتریان می شود. با این کار باعث می شود افزایش فروش و کسب درآمد پر سود برای تجارت شما می شود.

شما می توانید یک مدیر موفق در مقایسه با دیگر رقبا تجارت خود باشید. با داشتن اپلیکیشن موبایل اختصاصی فعالیت تجاری شما با نام و برند جذاب در ذهن مخاطبین تاثیر می گذارد و از رقبا خود به‌ آسانی جلو می زنید.

شما می توانید بستری ایجاد کنید و آن را توسعه دهید که کاربران بدون نیاز به وارد شدن در سایت از طریق نصب اپلیکیشن موبایل تجارت شما نیاز های خود را برطرف کنند و این کار باعث جلب رضایت ۱۰۰ درصدی خواهد شد.

اپلیکیشن های موبایل به طور معمول سریع تر از سایت ها هستند. اپلیکیشن های موبایل داده را در حافظه به طور اختصاصی ذخیره می کنند و در سریع ترین زمان ممکن دیتای مورد نظر را فراخوانی می کنند.

در سایت ها داده ها اول در سرور ها پردازش می شوند که ممکن است در چند ثانیه یا چند دقیقه دیتا را به دستگاه مورد نظر بفرستد که برحسب سرعت شبکه و اندازه داده ها هست.

طراحی اپلیکیشن موبایل توسط کیانز وب این اطمینان را به شما می دهد تا در برابر هک شدن و پیامد های آن را محافظت کنید. البته این عملیات محافظت سازی به طور اختصاصی چند لایه در برابر حملات داخل دستگاه (on-device) و خارج از دستگاه (off-device)  اجرا می شود.

اپلکیشن موبایل این امکان را فراهم می کند تا ارتباط متناسبی با مشتریان خود داشته باشید. این ارتباط بر اساس علایق ، مکان ، بهره مندی از رفتار کاربران و … که یک تجربه سفارشی شده را برای مشتریان فراهم کنید.

سفارشی سازی جذاب اپلیکیشن علاوه بر توسعه تجربه مشتریان ، نرخ تبدیل مشتریان را برای تجارت شما افزایش می دهد. به عنوانی دیگر تمایل مشتریان بیشتر به خرید محصولات یا خدمات شما در اپلیکیشن می شود.

برای اطلاع رسانی از خدمات جدید یا محصولات جدید تجارت شما نیازی نیست نگران باشید. بهره مندی از ارسال نوتفیکیشن در موبایل کاربران به عنوان یک ارتباط موثر به مشتریان ارائه می شود.

نوتفیکیشن ها در موبایل دو نوع هستند و می توان از آن استفاده کرد. پوش نوتفیکیشن (push notification) و نوتفیکیشن درون برنامه ای (in-app notification) که قابل پیاده سازی در اپلیکیشن می باشد.

نوتفیکیشن های درون برنامه ای که کاربر صرفا هنگام بازکردن اپلیکیشن یا آپدیت اپلیکیشن می تواند آن را مشاهده کند. پوش نوتفیکیشن ها که کاربر مستقل هر فعالیتی که در موبایل انجام می دهد می تواند آن را دریافت و مشاهده کند. 

در سال ها اخیر بررسی ها نشان داده است که کاربران در اینترنت زمان فراغت خودشان را بیشتر از هر دستگاه الکترونیکی از گوشی موبایلشان استفاده می کنند. اگر این آمار را در نظر بگیریم بیشتر از ۴ ساعت در روز هر کاربر با گوشی موبایل خود سر و کار دارد. از این رو طراحی یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی کسب و کارتان در گوشی موبایل مشتریان اگر همراه با ایده و طراحی حرفه ای همراه باشد می تواند شما را از همه رقیبان کسب و کارتان متمایز کند. کافی است با کارشناسان کیانز وب به صورت رایگان در ارتباط باشید و اپلیکیشن اختصاصی کسب و کارتان را بسازید.

خرید و فروش آنلاین
تجربه کاربری آسان
زیر ساخت مناسب
امنیت بالا

انوع اپلیکیشن موبایل و کاربرد آن ها

اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن موبایل فروشگاهی (ecommerce application)

فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی که مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند و تجارت ها سرمایه گذاری زیادی در زمینه اپلیکیشن های فروشگاهی اجرا کرده اند.

این نوع از اپلیکیشن ها در دسته بندی های متفاوتی قرار گرفته اند از جمله: فروشگاه اینترنتی آمازون ، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، سایت خرید بلیط هواپیما علی بابا و … می توان نام برد.

در عصر دیجیتال امروز مردم تمایل بیشتری به خرید اینترنتی دارند. صرفه جویی در وقت و هزینه بسیار اهمیت زیادی برای کاربران دارد.

فرض کنید کاربران باید از مسیر های طولانی رانندگی کنند یا از طریق اتوبوس و مترو خود را به مکان فروشگاه برسند و خرید شان را انجام بدهند.

داشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی اختصاصی هم در هزینه های اضافی و هم در زمان می تواند صرفه جویی کند. 

اپلیکیشن موبایل فروشگاهی توسط کیانز وب به صورت اختصاصی و سفارش سازی بر اساس نیاز تجارت شما طراحی و پیاده سازی می شود.

اپلیکیشن موبایل خدماتی (service application)

این نوع از اپلکیشن موبایل خدماتی از جمله: اپلیکیشن سرویس منزل ، اپلیکیشن نظافت و تمیرات منزل ، اپلیکیشن سرویس کولر ، اپلیکیشن خدمات درمانی و … اشاره نمود.

طراحی اپلیکیشن خدماتی یکی از پرطرفدار ترین اپلیکیشن های موبایل در عصر امروز دیجیتال می باشد.

اپلیکیشن موبایل خدماتی می تواند دسترسی به خدمات پر درخواست را به آسانی در اختیار کاربران قرار دهد. 

اپلیکیشن خدماتی

این نوع اپلیکیشن ها در دسته بندی های متفاوتی قرار گرفته اند مانند: اپلیکیشن آچاره ، اپلیکیشن اسپارد ، اپلیکیشن سرویس کاران ، اپلیکیشن اسنپ دکتر و … نام برد.

داشتن یک اپلیکیشن خدماتی برای توسعه تجارت فیزیکی یا اینترنتی خود می تواند شما را از دیگر رقبا متمایز تر کند. در نهایت فروش بیشتری و خدمت رسانی بهتری داشته باشید.

اپلیکیشن موبایل خدماتی توسط کیانز وب به صورت اختصاصی و سفارش سازی بر اساس نیاز تجارت شما طراحی و پیاده سازی می شود.

اپلیکیشن موبایل تجاری (business application)

این نوع از اپلکیشن موبایل تجاری از جمله: اپلیکیشن ویزیتوری ، اپلیکیشن بازاریابی شبکه ای ، اپلیکیشن کاریابی ، اپلیکیشن حسابداری و … اشاره نمود.

سرمایه گذاری در طراحی اپلیکیشن موبایل باعث می شود مشتریان و مخاطبان تجربه کاربری بهتری را داشته باشند و مسلما باعث سود آوری برای تجارت شما می شود.

این نوع اپلیکیشن ها در دسته بندی های متفاوتی قرار گرفته اند مانند: اپلیکیشن بادران ، اپلیکیشن ای استخدام ، اپلیکیشن استخدام یار و … نام برد.

بعضی از اصلی ترین زیر دسته های اپلیکیشن تجاری که شامل: همکاری ، مدیریت منابع سازمان ، مدیریت مشتریان ، مدیریت اسناد و … می توان مورد استفاده قرار بگیرد.

داشتن یک اپلیکیشن تجاری برای توسعه تجارت فیزیکی یا اینترنتی خود می تواند شما را از دیگر رقبا متمایز تر کند. در نهایت فروش بیشتری و خدمت رسانی بهتری داشته باشید.

اپلیکیشن موبایل تجاری توسط کیانز وب به صورت اختصاصی و سفارش سازی بر اساس نیاز تجارت شما طراحی و پیاده سازی می شود.

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده سئو سایت یا فروشگاه اینترنتی که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از تبلیغات کسب و کارتان در صفحه اول گوگل کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص سئو سایت یا فروشگاه اینترنتی دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده خدمات طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی، طراحی حرفه ای سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، موشن گرافی و سئو وب سایت.

⭐ برای مشاوره رایگان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی موشن گرافیک که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از تصویر زیبای کسب و کارتان کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص طراحی موشنن گرافیک دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی اپلیکیشن موبایل که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از اپلیکیشن اختصاصی کسب و کارتان کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص طراحی اپلیکیشن موبایل دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی سایت که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از سایت کسب و کارتان کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص راه اندازی سایت دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی فروشگاه اینترنتی که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از فروشگاه اینترنتی کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص راه اندازی فروشگاه اینترنتی دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

برای مشاوره رایگان با کارشناسان کیانز وب برای مشاوره کافیست بر روی آیکون های ارجاع دهنده کلیک کنید.

این صفحه را به اشتراک بگذارید! 😍

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

نظر بدهید

دلیل باز پرداخت

";