سئو ( بهينه سازی سایت برای موتورهای جستجو ) SEO

در عصر امروز که با گسترش اینترنت و فضای وب رو به رو هستیم که روش انجام بسیاری از کسب و کار ها تغییر کرده است. در عصر دیروز برای معرفی کسب و کار خود از بازاریابی های میدانی به کار برده می شد که با توجه به سختی های این کار برای کسب و کار هزینه های زیادی و دردسر های زیادی همراه بود. اما در عصر امروز این سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هستند که حرف اول رو می زنند. سایت ها و فروشگاه های اینترنتی همان مغازه ها و فروشگاه های فیزیکی هستند که امروزه به تجارت آنلاین روی آورده اند و مشتری های زیادی از سراسر کشور یا حتی در دنیا پوشش می دهند. قائدتا چیدمان و نحوه ی ارائه خدمات کسب و کار شما در فیزکی اهمیت بسیار زیادی دارد و یک مکان مناسب برای مغازه یا فروشگاه شما باید راه اندازی شود و تصور کنید که این همه هزینه برای کسب و کار شما آب می خورد. 
سئو

 در عصر امروز موتور های جستجو مخصوصا گوگل یکی از اصلی ترین و استاندارد ترین راه برای معرفی کسب و کار شما در اینترنت است. رسیدن به نتایج بالای موتور های جستجو نقش خیلی مهمی در پیشرفت و افزایش فروش شما برای کسب و کارتان است. اینجاست که سئو یا همان بهینه سازی موتور های جستجو برای سایت یا فروشگاه اینترنتی شما کاربرد دارد تا بدون هیچ دردسری کسب و کار خودتون رو به هزاران نفر کاربر معرفی کنید. کیانز وب کلیه خدمات سئو برای سایت یا فروشگاه اینترنتی کسب و کار شما و با توجه به  تکنولوژی های روز و استاندارد های جهانی این خدمت را به شما ارائه می دهد.

شما می توانید برای مشاوره رایگان در خصوص سئو سایت یا فروشگاه اینترنتی دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب ارتباط برقرار کنید. 

کاربرد های سئو چیست؟

بیشترین روش های بازاریابی در تجارت آنلاین مثل تبلیغات و ایمیل مارکتینگ تا زمانی که از آن ها به صورت مستمر استفاده می کنیم برای ما ارزش زیادی دارند اما اگر روند آن ها قطع بشوند با افت شدید بازاریابی تجارت آنلاین رو به رو می شویم.

اگر روند بازاریابی محتوا و سئو برای کسب و کارمان انتخاب کنیم و آن را پیش بگیریم نتیجه خوبی نسیبمان می شود و از رقبای کسب و کارمان به عبارتی جلو می زنیم و فروش بیشتری خواهیم داشت. این روند پایدار هست و حتی اگر متوقف کردن فعالیت های آن تا مدتی برای ما سود آور خواهد بود.

موفقیت در سئو مسلما نیاز به زمان و تلاش بسیار زیادی دارد ولی رسیدن به نتیجه دلخواهتان پایداری بالایی خواهد داشت. تا مدت زیادی به یکی از شیوه های بازاریابی تجارت اینترنتی شما خواهد بود و در نتیجه فروش بیشتر برای کسب و کارتان خواهید داشت.

برای رسیدن به این مرحله باید از استاندارد های سئو آن را به درستی بشناسیم و قوانین آن را به درستی درک کنیم. در ادامه با روند سئو آشنا خواهیم شد که به چه صورت است و به ما کمک شایانی در خصوص بازاریابی تجارت اینترنتی خواهد کرد. 

سئو

هدف سئو برای رشد کسب و کار چیست؟

هدف سئو

برای اینکه به این سوال بخواهید پاسخ دهیم می توانیم به چند مورد از هدف های سئو  برای کسب و کار فیزیکی یا کسب و کار اینترنتی می شود به این موارد اشاره کرد.

سایت یا فروشگاه اینترنتی شما با توجه به نیاز مخاطبان و موتور جستجو را رفع کند.

⭐ اگر مخاطب برای خرید محصولات یا خدماتی که شما ارائه می کنید به گوگل سری بزند و کلمه کلیدی مورد نظر را جستجو کند قطعا مخاطب به کسب و کار شما رجوع خواهد کرد.

⭐ کاربران و موتور های جستجو به آسانی می تواندد به بخش های سایت یا فروشگاه اینترنتی شما دسترسی داشته باشند و بتوانند نیازی که می تواند محصولات یا خدمات شما باشد پیدا کنند.

⭐ موتور های جستجو مطالبی که مفید هستند در سایت یا فروشگاه اینترنتی تولید کردید را ارزیابی می کند و در کلمه کلیدی های موردنظر به کاربران نشان می دهد.

⭐ موتور های جستجو اگر در مطالب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما را در صفحات نتایج جستجو در بالاترین رتبه ( بالاترین رتبه در SERPS ) در بین سایت یا فروشگاه های اینترنتی نمایش می دهد.

سئو کلاه سفید یا سئو کلاه سیاه؟

دو نوع روش برای سئو كردن یک سایت یا فروشگاه اینترنتی داریم. یکی از این موارد که ارگانیک ترین و استاندارد ترین سئو محسوب می شود سئو کلاه سفید و یکی دیگر از این روش به عنوان سئو کلاه سیاه نام دارد.

سئو کلاه سفید چیست؟
همانطور که راه و روش هایی ارگانیک و استاندارد برای سئو و بهینه سازی موتور های جستجو برای سایت یا فروشگاه اینترنتی وجود دارد و متناسب با قوانین و الگوریتم های گوگل است سئو کلاه سفید نام دارد.

سئو کلاه سفید همانطور که از نامش مشخص است شامل بهترین و استاندارد ترین سئو برای سایت یا فروشگاه اینترنتی که بهترین نتیجه برای افزایش فروش کسب و کار شما می تواند داشته باشد.

سئو كلاه سفید یا سئو کلاه سیاه

سئو كلاه سياه چیست؟

سئو کلاه سیاه دقیقا همانطور از نامش پیداست جهت مخالف استاندارد های سئو كلاه سفيد می باشد.

در اینجا لازم است بگوییم روش هایی که در ابتدا به شما کمک می کند تا سایت یا فروشگاه اینترنتی تان به رتبه خوبی برسد و بازدید زیادی داشته باشد. اما یک مسئله اصلی وجود دارد و اینکه بسیاری از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند این موضوع را از شما پنهان می کنند.

سئو كلاه سياه در یک بازه ی بسیار کمی چند هفته یا یک ماه سایت یا فروشگاه اینترنتی شما در صفحات اول گوگل بالا می آید. اما گوگل در زمانی نزدیک تر سایت یا فروشگاه اینترنتی شما رو پنالتی یا جریمه می کنه چون این کار کاملا غیر قانونی بوده و شما هزینه های هنگفتی باید در قبال این کار غیر قانونی ماهیانه به گوگل بپردازید.

قیمت سئو کلاه سفید در کیانز وب

سئو اقتصادی

۲ کلمه کلیدی - ۶ ماهه
تومان ۲,۰۰۰,۰۰۰ ماهینه
 • مطابق با استاندارد های جهانی
 • بهینه سازی کل صفحات
 • درج مطالب اختصاصی
 • رفع مشکلات احتمالی
 • افزایش نرخ ۵۰ کلیک در روز
 • ۶ ماهه با پشتیبانی ۲۴ ساعته
کیانز ابتدایی

سئو پر طرفدار

۵ کلمه کلیدی - ۹ ماهه
تومان ۳,۲۰۰,۰۰۰ ماهیانه
 • مطالبق با استاندارد های جهانی
 • بهینه سازی کل صفحات
 • درج مطالب اختصاصی
 • رفع مشکلات احتمالی
 • افزایش نرخ ۱۰۰ کلیک در روز
 • ۹ ماهه با پشتیبانی ۲۴ ساعته
کیانز نیمه حرفه ای

سئو اختصاصی

۸ کلمه کلیدی و بیشتر - ۱۲ ماهه
با کارشناسان کیانز وب تماس بگیرید!
 • مطابق با استاندار های جهانی
 • بهینه سازی کل صفحات
 • درج مطالب اختصاصی
 • رفع مشکلات احتمالی
 • افزایش نرخ ۱۵۰ کلیک در روز و بیشتر
 • ۱۲ ماهه با پشتیبانی ۲۴ ساعته
کیانز حرفه ای

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده سئو سایت یا فروشگاه اینترنتی که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از تبلیغات کسب و کارتان در صفحه اول گوگل کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص سئو سایت یا فروشگاه اینترنتی دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده خدمات طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی، طراحی حرفه ای سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، موشن گرافی و سئو وب سایت.

⭐ برای مشاوره رایگان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی موشن گرافیک که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از تصویر زیبای کسب و کارتان کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص طراحی موشنن گرافیک دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی اپلیکیشن موبایل که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از اپلیکیشن اختصاصی کسب و کارتان کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص طراحی اپلیکیشن موبایل دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی سایت که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از سایت کسب و کارتان کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص راه اندازی سایت دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.ir
...

✅ شرکت نرم افزاری کیانز وب ارائه دهنده طراحی فروشگاه اینترنتی که قابلیت های فراوان آن باعث می شود شما را از فروشگاه اینترنتی کاملا بی نیاز کند.
⭐ برای مشاوره رایگان در خصوص راه اندازی فروشگاه اینترنتی دلخواه تان با کارشناسان کیانز وب در ارتباط باشید.

🌐 www.kianzweb.ir
📞 09383834455
📨 info@kianzweb.i
...

برای مشاوره رایگان با کارشناسان کیانز وب برای مشاوره کافیست بر روی آیکون های ارجاع دهنده کلیک کنید.

این صفحه را به اشتراک بگذارید! 😍

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

نظر بدهید

دلیل باز پرداخت

";