تاثیر فروش در طراحی فروشگاه اینترنتی

تاثیر فروش در طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی مسلما یکی از بهترین و جذاب ترین ایده هایی هست که می توان جهت راه اندازی یک کسب و کار آنلاین یا برای کسب و کار های فیزیکی که تمایل به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند از آن به خوبی استفاده کرد.

با استفاده از طراحی فروشگاه اینترنتی این امکان برای شما فراهم می شود که بدون محدودیت محصولات کسب و کار خود را به راحتی بر روی فروشگاه اینترنتی اختصاصی که توسط کیانز وب طراحی شده است بارگذاری نموده و پس از پیدا کردن مشتری اقدام به فروش محصولات به صورت آنلاین داشته باشید.

یکی از پرسش های اصلی افراد این هست که آیا فروشگاه اینترنتی واقعا تاثیری بر افزایش فروش کسب و کارمون داره؟

بله قطعا به طبع فروشگاه اینترنتی می تواند سود دهی چندین برابر برای کسب و کار ها داشته باشد.

آیا هنوز تردیدی بر راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود دارید؟

قصد ما از این مقاله قطعا به بررسی از عواملی که تاثیر گذار هستند بر خرید آنلاین مخاطبین در فروشگاه اینترنتی شما که با آنالیز رفتار های مشتریان خود بتوانید تاثیرات مثبتی بر طراحی فروشگاه اینترنتی که دارید نتیجه بهتری از آن بگیرید.

سئو فروشگاه اینترنتی

♦ اهمیت سئو نیرومند در طراحی فروشگاه اینترنتی

سئو یا همان بهینه سازی یکی از مسائل اصلی است که همه سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مورد نیاز آن ها می باشد. سئو در طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی به چشم می آید و افزایش فروش برای کسب و کار ها دارد.

با توجه به هدف از طراحی فروشگاه اینترنتی یا طراحی سایت افزایش فروش بیشتر برای کسب و کار ها می باشد. نیاز است این نوع از سایت ها یا فروشگاه های اینترنتی از نظر جستجو در موتور های جستجو که اصلی ترین آن گوگل می باشد دارای امتیاز بالایی باید کسب کند.

در صورتی که امتیاز این سایت یا فروشگاه های اینترنتی مناسب نباشد بهینه سازی ها و مطابق الگوریتم های گوگل نباشد نمی شود در صفحه اول گوگل آنها را مشاهده کرد.

بیشتر شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات سئو هستند سئو کلاه سیاه برای سایت یا فروشگاه اینترنتی شما استفاده می کنند.

استفاده از سئو کلاه سیاه برای سایت یا فروشگاه اینترنتی شما می تواند منجر به جریمه از طرف گوگل شود و هر ماه یک مبلغ گزافی باید بپردازید.

گوگل را می توان یکی از اصلی ترین موتور های جستجو در دنیا دانست. به همین خاطر با استفاده از سئو کلاه سفید می توان این امتیاز ها را به گوگل معرفی کرد و در نهایت سایت یا فروشگاه اینترنتی شما در صفحه اول گوگل ظاهر ثابت بماند.

سئو کلاه سفید شما را به نوک قله موفقیت کسب و کار تان نزدیک تر می کند و در نهایت شب و روز بازدید مخاطبین از فروشگاه اینترنتی شما به میزان زیادی افزایش می یابد و فروش بسیار بالایی برای کسب و کار خود دارید.

در ادامه پیشنهاد می کنم صفحه سئو در کیانز وب را مشاهده کنید.

تکنولوژی طراحی فروشگاه اینترنتی

♦ تکنولوژی به روز و استاندارد در طراحی فروشگاه اینترنتی

به طور معمول طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از مواردی است که به صورت روزانه با تغییراتی مثبتی رو به رو می شود.

این موضوع باعث شده که در هنگام طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی به نکات و قابلیت های به روز و استاندارد تکنولوژی توجه خاصی شود.

با رعایت این نکات و استاندارد های جهانی باید به صورتی انجام شود که همه مخاطبین هایی که سایت یا فروشگاه اینترنتی را مشاهده می کنند لذت کافی را از نظر طراحی و استاندارد ها برده و مخاطبین نیز ترغیب به خرید از محصولات یا کسب و کار بشوند.

چون سایت یا فروشگاه اینترنتی مدرن و به روز بودن یکی از اصلی ترین مسئله ای است که مشتریان جذب آن برای خرید اینترنتی می شوند.

استفاده از پلتفرم حرفه ای سایت یا فروشگاه اینترنتی که کیانز وب آن را ارائه می دهد می تواند یکی از دغده ها اصلی که مربوط به مدرن و به روز بودن در طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی شما باشد.

با استفاده از پلتفرم حرفه ای سایت یا فروشگاه اینترنتی کیانز می توان به مدیریت سایت یا فروشگاه اینترنتی را طبق سلیقه شما طراحی کرد و این کار باعث می شود تا ادمین بتواند راحت تر و بهتر سایت یا فروشگاه اینترنتی را مدیریت کند.

طراحی جذاب فروشگاه اینترنتی

♦ طراحی جذاب در طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از دغده ها در طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی زیبا بودن چیدمان و رنگ بندی ها می باشد.

هر چه بتوان بیشتر بر رو روی زیبا سازی طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی دقت بیشتری کرد.

قطعا به موفقیت در جذب مخاطب نزدیک تر شده اید. زیرا یک سایت یا فروشگاه اینترنتی جذابیت خاصی نداشته باشد نمی توان مشتریان را ترغیب به خرید از کسب و کار شما کند. پس مسلما این موضوع را باید در اولویت قرار بدهیم.

یکی از مواردی که می توان زیبایی سایت یا فروشگاه اینترنتی را به چندین برابر کرد طراحی قالب اختصاصی می باشد.

قالب سایت یا فروشگاه اینترنتی هر چه حرفه ای تر و زیبا تر طراحی شود قطعا به طبع بر روی زیبا سازی تاثیر خواهد گذاشت.

بهترین سرعت بارگذاری در طراحی فروشگاه اینترنتی

♦ سرعت بارگذاری در طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از اصلی ترین موارد سرعت بارگذاری سایت یا فروشگاه اینترنتی است. سرعت بارگذاری باید به حدی باشد که مخاطب منتظر بارگذاری سایت بیش از چند ثانیه نباشد.

چون قطعا بارگذاری سایت یا یا فروشگاه اینترنتی شما بیش از چند ثانیه باشد آن را ترک می کند و به رقبای کسب و کار شما مراجعه می کنند. پس این موضوع اهمیت زیادی دارد بر جذب مخاطب دارد.

بدین ترتیب در طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی پس از طراحی باید طوری باشد که مدتی که کاربران آن را مشاهده می کنند را در بهترین حالت ممکن نگه داشت.

طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی باید طوری انجام شود که سرعت بارگذاری آن بالا باشد و این موضوع قطعا تاثیر مثبتی بر روی سئو دارد. در این مقاله به این مورد اشاره شد که جریمه ای گزافی به گوگل باید بپردازید این موضوع هم بر روی سئو تاثیر گذار هست.

بدین ترتیب شرکت های زیادی که خدمات طراحی را ارائه می دهند تلاش می کنند که سایت یا فروشگاه اینترنتی سرعت به بالاترین ممکن باشد. افزایش سرعت بارگذاری باعث می شود بر جذب مخاطبین تاثیر بیشتری برای خرید بگذارد.

کاربرد پذیری در طراحی فروشگاه اینترنتی

♦ کاربرد پذیری در طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از دیگر اهمیت در طراحی فروشگاه اینترنتی کاربرد پذیری هستش که می توان تشخیص داد این کار به صورت حرفه ای انجام شده یا خیر.

کاربرد پذیری موضوعات بسیار مهم متنوعی دارد که هر کدام از آنها می تواند مزایا و جذابیت مربوط به خودش را داشته باشد.

یکی از کارهایی که می تواند مربوط به کاربرد پذیری فروشگاه اینترنتی دارد فراهم کردن امکان نمایش کالا های مشابه یا پیشنهادی در صفحات اختصاصی محصولات باید داشته باشد. این امکان را در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به طور واضح مشاهده کرد.

مقایسه محصولات و لیست علاقه مندی ها که مشابه آن در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا است از دیگر امکاناتی کاربرد پذیری به شمار می روند که می تواند بسیار موثر برای جذب مخاطب داشته باشد.

یکی از مواردی دیگری که باعث جذابیت برای فروشگاه اینترنتی شما می شود. امکان پرداخت سریع بدون ثبت نام در فروشگاه اینترنتی است.

از دیگر امکانات که باعث قابلیت هایی که باعث افزایش کاربرد پذیری در فروشگاه اینترنتی می شود به امکان سفارش مجدد خرید های قبلی می باشد.

امنیت بالا فروشگاه اینترنتی

♦ امنیت بسیار بالا در طراحی فروشگاه اینترنتی

در طراحی فروشگاه اینترنتی اولویت بسیار بالایی دارد. اگر طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی بدون ایجاد امنیت کامل انجام شود.

قطعا در آینده مشکلات و ضرر های مالی بسیار زیادی برای کسب و کار به وجود خواهد آورد. از این رو حتما هیچ گونه شکاف یا روزنه های امنیتی را نباید در سایت یا فروشگاه اینترنتی ایجاد کرد.

کوچک ترین اشتباه در حوزه امنیت برای سایت یا فروشگاه اینترنتی می تواند آخرین اشتباه باشد و باعث بروز مشکلات زیادی شود.

ربات زیادی هستند که به دنبال باگ در سایت و فروشگاه های اینترنتی هستند و کوچک ترین باگ می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات شود.

طراحی فروشگاه اینترنتی در کیانز وب به صورت رایگان این امکان را برای حفاظت اطلاعات شما در برابر ربات های مخرب انجام می دهد تا خیالتون از این بابت راحت باشه.

ارتباط آسان و بدون دردسر با مشتری در فروشگاه اینترنتی

♦ ارتباط آسان با مشتری در طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از الزامات هر سایت یا فروشگاه اینترنتی ارتباط با مشتری از طریق راه و روش های مختلف می باشد. به طور معمول مشتری وارد فروشگاه اینترنتی پس از انتخاب محصول یا راهنمایی در انتخاب محصول به دنبال روش مناسب و آسان برای ارتباط با مدیر یا کارشناسان می باشد.

بدین ترتیب باید در سایت یا فروشگاه اینترنتی فرم تماس با ما یا چت اختصاصی داشته باشید و با مشتریان به راحتی ارتباط برقرار کنید.

امکان ارسال و دریافت پیام خصوصی نیز می تواند یکی از روش های ارتباط با مشتری باشد. در این پیام ها راهنمایی لازمه را در خصوص محصولات و یا روش های مختلف خرید و ارسال محصول را انجام داد.

ایجاد یک نظر سنجی جذاب از دیگر روش هایی برای آنالیز و ارتباط در خصوص میزان رضایت از خرید مشتریان در فروشگاه اینترنتی شما می شود جذابیت بیشتری داشته باشد و به بهبود خدمات رسانی شما کمک شایانی کند.

در طراحی فروشگاه اینترنتی می تواند روش های مختلفی متعدد ارتباط مستقیم با مشتری استفاده کرد.

با رعایت کامل این نکان ساده و کلیدی می توان کمک کرد تا طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی شما به بهترین شکل ممکن انجام شود.

شرکت نرم افزای کیانز وب این امکان را برای شما فراهم نموده تا از تکنولوژی های به روز و طبق استاندارد های جهانی به راحتی برای مخاطبین خود در سایت یا فروشگاه اینترنتی اختصاصی کسب و کارتان به نمایش بگذارید.

پست بعدی

نظر بدهید

دلیل باز پرداخت

";